AYKİM TEMİZLİK MADDELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

 
1994 yılında İstanbul'da %100 yerli sermaye ile hızlı tüketime yönelik temizlik ve hijyen ürünleri üretimi ve dağıtımı yapmak maksadıyla kurulmuştur. Bugün itibariyle Tex, Aspirix, Lento, Özcan, Babylife ve Greener markalarıyla İstanbul ve Lüleburgaz'da ileri teknoloji kullanılarak tam otomasyona ve çevresel duyarlılığa sahip tesislerinde Temiz Üretim Şartları ve GMP Standartlarına uygun dünya standartlarında üretim yapmaktadır.
 
Ürünlerimiz TSE Belgesine sahiptir. Ulaşmış olduğumuz kalite seviyesi, profesyonel kadromuzun bilinçli ve disiplinli çalışmalarının sonucudur. Bu çabalarımız ISO 9001 Kalite Yönetim Standardı, yaşam alanımız olan çevremizin korunması konusunda sahip olduğumuz hassasiyet ISO 14001 Çevre Yönetim Standardı ve İş Sağlığı ve Güvenliği' ne verdiğimiz önem OHSAS 18001 ile belgelenmektedir.
Aykim yurtiçi müşterilerinin yanı sıra sahip olduğu altyapı ve tecrübe birikimi sayesinde başta Avrupa olmak üzere Asya ve Afrika'da yaklaşık otuz ülkeye kendi markaları ile ihracaat yapmaktadır.
 
AYKİM ailesi olarak bizler,gücümüzü ve heyecanımızı müşterilerimizin güven ve tercihinden almakta,onlara layık olmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Sorularınız için Bizimle İletişime Geçin!